HAKKIMIZDA
Tarım Makinaları sektöründe Ülkemizin en eski ve köklü firmalarından olan ve 1941 yılından bu yana ÇETİNEL SANAYİ  (ÇETİNEL Tarım Makinaları ve Çelik Döküm San. Ve Tic. A.Ş.) Ticari Ünvanı altında faaliyet gösteren firmamız özellikle HARMAN MAKİNALARI ve SAMAN MAKİNALARI olmak üzere Tarım Makinaları İmalatında sektörün öncü firmalarının başında gelmektedir.
    
Tarım Makinaları İmalatında ihtisas sahibi olan ve Tüm Ürünleri Deney Raporlu; TSE ve CE Kalite Belgeli; Zirai Kredilendirme Belgeli olan firmamız EN KALİTELİ ÜRÜNÜ FARKLI ÖDEME SEÇENEKLERİ  ve ZAMANINDA KALITELI SERVIS ile  siz Çiftçilerimizin hizmetine sunmaktadır.
 
Firmamız devamlı olarak imâl etmekte olduğu  120'lik Şaftlı Elemeli Aspiratörlü Kombine Harman Makinalarını Çiftçilerimizin emrine sunmaktan apayrı bir zevk ve kıvanç    duymaktadır.
 
 
Şaftlı ve şaftsız olarak imâl edilen elemeli, savurmalı kombine harman makinaları sahip olduğu Kalite Belgeleri, sağlamlığı, ucuzluğu ve emsallerinden çok daha üstün vasıflar taşıması bakımından Ülkemizdeki , 3 kıt'ada, 25'i aşkın diğer ülkede çiftçilerimizin ürünlerini daha hızlı, sağlıklı ve en düşük fire oranı ile hasat/harman yapmasına aracılık etmek firmamız için övünç kaynağı olmuştur.
    
Daha mükemmel imalât yapabilme çabasını kendisine hedef seçmiş bulunan firmamız, mamullerinin kalitesinin en yüksek düzeye erişebilmesi için Çelik Döküm Fabrikasını da tarım makinası sektöründe ilk   olarak  kurmuş ve bu gayeye hizmet etmekten  kaçınmamıştır.
    
Çelik Döküm ocaklarımızdan, istihsal ettiğimiz parçaların kullanılması sağlamlık ve kalite bakımından makinalarımıza emsallerinden ayrı bir özellik vermektedir.Özelliklerini ve kullanım talimatını okuduktan sonra makinalarımızı daha çok beğeneceğinizden emin bulunmaktayız.
   
 
ÇETİNEL TARIM MAKİNALARI ve
ÇELİK DÖKÜM SANAYİ TİC. A.Ş.
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER BELGELER FOTO GALERİ İLETİŞİM
 
© 2016 Çetinel Tarım - Girne Bulvarı No: 138/A - 01260 Yüreğir / Adana / Türkiye